Infolinia17 85 80 505
Slide

Centrale telefoniczne

Przedstawiamy poniżej najważniejsze linie oferowanych central telefonicznych. Oprócz sprzedaży zapewniamy pełny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny prezentowanych urządzeń jak również utrzymanie sieci telefonicznych.

 
 
DGT Millenium, DGT 3450
DGT Millenium jest uniwersalną platformą komunikacyjną typu PABX o bardzo szerokich możliwościach funkcjonalnych i użytkowych. Zaimplementowany w systemie bogaty zestaw nowoczesnych usług i aplikacji, zaspokaja potrzeby zarówno małych firm typu SOHO, jak i dużych korporacji, a także dostawców usług telekomunikacyjnych i internetowych. DGT Millenium pozwala użytkownikom w pełni uczestniczyć w globalnej wymianie informacji, co jest niezbędnym warunkiem osiągnięcia ekonomicznego sukcesu oraz przewagi nad konkurencją.
 
System DGT Millenium obejmuje serwer telekomunikacyjny (przystosowany do realizacji zarówno komutacji kanałów, jak i komutacji pakietów), zbiór aplikacji usługowych (Contact Center, CTI), system zarządzania oraz terminale użytkowników.
 
Najważniejsze cechy:
  • rozbudowana funkcjonalność,
  • centralne zarządzanie,
  • innowacyjna modularna baza usług,
  • zintegrowanie usług i obsługujących je aplikacji,
  • współpraca z telefonią komputerową CT i CTI,
  • skalowalność i dedykowane rozwiązania usprawniające procesy pracy w firmie,
  • wysoka niezawodność eksploatacji i redukcja kosztów eksploatacyjnych,
  • współpraca z pakietowymi sieciami telefonii IP, ATM i Frame Relay,
  • możliwość przesyłania poprzez sieć głosu, danych i faksów.
 
 
 
Slican CCT-1668, CCA-2720
 
SLICAN CCT 1668 to rodzina cyfrowych, nowoczesnych central abonenckich o pojemności do 80 portów, przeznaczonych dla biur i małych firm. Została zaprojektowana do współpracy zarówno z cyfrową siecią ISDN, jak również ze standardowymi analogowymi liniami miejskimi, ze szczególnym naciskiem na mechanizm umożliwiający redukcję kosztów połączeń. Ponadto modułowa budowa centralki pozwala na realizację bardzo różnych, elastycznych konfiguracji.
 
 
 
Slican CCA-2720
 
Cyfrowe centrale SLICAN CCA 2720 ISDN o pojemności do 272 portów oraz 2 traktów E1 należą do doskonałych systemów komunikacyjnych, łącząc możliwości telefonu z zaawansowaną techniką teleinformatyczną. Ich nowoczesność, jakość, spektrum oferowanych usług znalazły swoje odbicie w mnogości zastosowań. Bogate oprogramowanie systemowe i wbudowane interfejsy zapewniają, za niewygórowaną cenę, komfort pracy dostosowany do wymagań każdego Klienta.
 
 
 
Platan (Digitex) Solo 5P, Classic 12, Beta
 
 
Polskie centrale telefoniczne oferujące wysoką jakość w przystępnej cenie. Zdobyły sobie uznanie klientów dzięki dużej niezawodności, wysokiej funkcjonalności i prostym rozwiązaniom.

W ofercie firmy Platan (dawny Digitex) znajdują się zarówno małe centralki telefoniczne odpowiednie dla domu czy niewielkiego biura, jak i większe systemy do 478 linii wewnętrznych. Do łączności zewnętrznej mogą być użyte linie analogowe i cyfrowe ISDN BRA i PRA.

CLASSIC 12 - centralka doskonale sprawdzająca się w małych firmach, biurach i pensjonatach, gdzie z dwóch linii miejskich korzysta do 10 użytkowników. Centralka dostępna jest w jednej z trzech wersji: STANDARD, MINI lub ISDN.
 
 
 
 
Mikrotel MIKRUS (4/1),MIKROTEL CA12, MIKROTEL CA15, MIKROTEL CA32
 
Abonencka centrala MIKROTEL CA15 to mała centralka abonencka o budowie modułowej, przystosowana do współpracy z ISDN. Sposób pracy centrali uzależniony jest od wymagań użytkownika.
 
 
 
 
SIEMENS HiPath 3300
 
Serwery HiPath 3300 to urządzenia w wykonaniu 19”, przeznaczone do zastosowania w sieciach strukturalnych wykorzystujący protokoły IP oraz standaryzowane interfejsy telekomunikacyjne analogowe i cyfrowe ISDN (EDSS1) do transmisji danych i mowy. Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest tzw. IP trunking czyli możliwość łączenia z innymi systemami rodziny HiPath 3000 i HiPath 4000 za pomocą protokołów Cornet NQ oraz Qsig przez komutację pakietów. Pozwala to poważnie ograniczyć koszty związane z transmisją mowy i danych pomiędzy siedzibami firmy.
 
 
Panasonic KXT1232, KX-TDA100/200, KX-TDE100/200

Bardzo popularne centrale telefoniczne dla firm, które cenią sobie wysoki komfort pracy z telefonem systemowym oraz umiarkowaną cenę. Centrale Panasonic to analogowe i cyfrowe systemy o pojemności od 6 do 512 linii wewnętrznych. Obsługują one aparaty analogowe i systemowe. Do łączności zewnętrznej mogą być użyte linie analogowe i cyfrowe ISDN BRA i PRA.

 
 
 
Alcatel 4100, 4200

System telekomunikacyjny ALCATEL OFFICE 4200 E to centrala obsługująca od 16 do 128/(256) portów wewnętrznych. Charakteryzuje się on kompaktową obudową zawierającą, poza kartami wyposażeń, wbudowany zasilacz wewnętrzny z podtrzymaniem bateryjnym dopełniają charakterystykę systemu. Zwarta budowa zawierająca wszystkie niezbędne do montażu elementy oraz koncepcja Plug & Phone sprawiają, że 4200 E jest bardzo prosta w instalacji i oprogramowaniu. Centrala może zostać dodatkowo wyposażona w urządzenia łączności bezprzewodowej DECT.
Nasi klienci
<
>
Realizacja:CePixel
© Z. T. Telefon Serwis
Internet, Telekomonikacja, Informatyka
Rzeszów, Jasło, Nowy Sącz